KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4947691
nr 494 7691
1700-tal, Madonnan med barnet, 46x37 (lagningar)
Utrop:
4.000 kr
Såld:
5.700 kr
måndag 5 november 2007
4.500 kr
5.100 kr
5.500 kr
4.800 kr
5.000 kr
5.200 kr
5.400 kr
5.600 kr